Založ si blog

3. dôvody pre kúpu ready made spoločnosti

Slovenský podnikateľský trh je v niektorých odvetviach presýtený – môžeme sa baviť napr. o realitnej sfére, kde na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti Vám stačí voľná živnosť. Preto Vám odporúčame nezaspať na vavrínoch a keď už ste sa rozhodli podnikať v akejkoľvek oblasti, odporúčame Vám nestrácať čas so založením s.r.o. ale kúpiť ready made spoločnosť. Ušetríte 2-3 týždne, tento čas môžete investovať do podnikania a na získanie konkurenčnej výhody.

Tento článok je venovaný ready made spoločnostiam. Čo sú ready made firmy ?

Ide o firmy, ktoré boli založené za účelom predaja konkrétnemu klientovi, ktorý potrebuje ihneď firmu a podnikať okamžite.

V nasledujúcich bodoch sa pozrieme na výhody ready made firiem. Možno Vás presvedčíme že kúpa s.r.o je pre Vás lepšie riešenie ako založenie s.r.o.

Rýchly podnikateľský štart

Najväčší benefit predaja ready made sro je expresný podnikateľský začiatok. Podnikať môžete ihneď, podľa vašej potreby. Jedine čo musíte je kontaktovať firmu, ktorá sa zaoberá predajom ready made firiem, a zaplatiť za firmu. Firma je už zapísaná v obchodnom registri aj s rôznymi predmetmi podnikania. Odpadáva Vám starosť s papiermi, ktoré sú spojené so založením spoločností.

Buďte rýchlejší ako konkurencia

Začínate podnikať s novinkou na trhu ? Poskytujete novú alebo netradičnú službu ? Začnite poskytovať túto službu ihneď a nečakajte kým Vás predbehne niekto s ready made firmou. Nezabúdajte na fakt, že konkurencia Vás môže predbehnúť za 2-4 týždne, ktoré by ste venovali založeniu spoločnosti.

ČAS sú peniaze

Toto príslovie je známe od doby, čo vznikli peniaze. Za 2 – 4 týždne môžete prísť v konečnom dôsledku o viac peňazí, ako keby ich investujte do kúpy ready made firmy. Peniaze ale nie sú všetko. Ušetríte kopec času.

Ready made s.r.o. neplatca dph nie sú finančne náročne, dajú sa zohnať už od 399€ vrátane DPH.

Ready made s.r.o platca dph cena začína už od 2 500€. Tieto spoločnosti ale sú aj s históriou.

Nezabudnite na fakt že k ready made firme budete potrebovať virtuálne sídlo, ak nechcete uvádzať svoje bydlisko v obchodnom registri.

História ochranných známok

26.11.2018

Prvé jednoduché známky sa začali objavovať v predhistorickom období v jaskyňách. Tieto známky mali skôr duchovnú hodnotu ako obchodnú. V staroveku sa výrobky odlišovali pomocou rôznych značiek, viac »

Práva majiteľa ochrannej známky

22.11.2018

Majiteľ ochrannej známky ma výlučne právo používať ochrannú známku v spojení s jeho tovarmi alebo službami, ktoré sú zapísané v registri ochranných známok. Majiteľovi ochrannej známky viac »

Kúpiť ready made s. r. o. oplatí

19.11.2018

Zaobstarať si ready made spoločnosť je dobrá alternatívou k založeniu obchodnej spoločnosti na kľúč. Ak máte dôvody prečo potrebujete svoju obchodnú spoločnosť ihneď, ide o najlepšie viac »

Nemecko, vlajka, Berlín, zástava, Bundestag, nemecký parlament, Merkelová

Nemci si do dokladov môžu zapísať tretie pohlavie, aktivisti sú nespokojní

14.12.2018 14:41

Kabinet kancelárky Merkelovej návrhom reagoval na rozhodnutie ústavného súdu.

Nebo a ľad

Klimatická konferencia v Katoviciach sa natiahne do víkendu

14.12.2018 14:37

Niektoré z kľúčových otázok síce ešte nie sú vyriešené, ale diplomati dúfajú, že dohoda je na dohľad.

Bratislava, Bratislavský hrad

Obyvatelia Bratislavského kraja majú na rok 2019 v rukách dobrý rozpočet, hodnotí vedenie

14.12.2018 14:15

Kraj by mal hospodáriť v rámci vyrovnaného rozpočtu so sumou 190 430 232 eur, čo je nárast o 13 percent oproti roku 2018.

nehoda

Diaľnica R1 je uzavretá, zrazili sa dve autá

14.12.2018 14:12

Jedna osoba utrpela zranenia.

etuls

Založenie sro, založenie živnosti, virtuálne sídlo, vedenie účtovníctva, účtovníctvo Bratislava, ochranná známka, tvorba loga, SEO optimalizácia, tvorba web stránok, realitná kancelária,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 28
Celková čítanosť: 13708x
Priemerná čítanosť článkov: 490x

Autor blogu