Založ si blog

3. dôvody pre kúpu ready made spoločnosti

Slovenský podnikateľský trh je v niektorých odvetviach presýtený – môžeme sa baviť napr. o realitnej sfére, kde na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti Vám stačí voľná živnosť. Preto Vám odporúčame nezaspať na vavrínoch a keď už ste sa rozhodli podnikať v akejkoľvek oblasti, odporúčame Vám nestrácať čas so založením s.r.o. ale kúpiť ready made spoločnosť. Ušetríte 2-3 týždne, tento čas môžete investovať do podnikania a na získanie konkurenčnej výhody.

Tento článok je venovaný ready made spoločnostiam. Čo sú ready made firmy ?

Ide o firmy, ktoré boli založené za účelom predaja konkrétnemu klientovi, ktorý potrebuje ihneď firmu a podnikať okamžite.

V nasledujúcich bodoch sa pozrieme na výhody ready made firiem. Možno Vás presvedčíme že kúpa s.r.o je pre Vás lepšie riešenie ako založenie s.r.o.

Rýchly podnikateľský štart

Najväčší benefit predaja ready made sro je expresný podnikateľský začiatok. Podnikať môžete ihneď, podľa vašej potreby. Jedine čo musíte je kontaktovať firmu, ktorá sa zaoberá predajom ready made firiem, a zaplatiť za firmu. Firma je už zapísaná v obchodnom registri aj s rôznymi predmetmi podnikania. Odpadáva Vám starosť s papiermi, ktoré sú spojené so založením spoločností.

Buďte rýchlejší ako konkurencia

Začínate podnikať s novinkou na trhu ? Poskytujete novú alebo netradičnú službu ? Začnite poskytovať túto službu ihneď a nečakajte kým Vás predbehne niekto s ready made firmou. Nezabúdajte na fakt, že konkurencia Vás môže predbehnúť za 2-4 týždne, ktoré by ste venovali založeniu spoločnosti.

ČAS sú peniaze

Toto príslovie je známe od doby, čo vznikli peniaze. Za 2 – 4 týždne môžete prísť v konečnom dôsledku o viac peňazí, ako keby ich investujte do kúpy ready made firmy. Peniaze ale nie sú všetko. Ušetríte kopec času.

Ready made s.r.o. neplatca dph nie sú finančne náročne, dajú sa zohnať už od 399€ vrátane DPH.

Ready made s.r.o platca dph cena začína už od 2 500€. Tieto spoločnosti ale sú aj s históriou.

Nezabudnite na fakt že k ready made firme budete potrebovať virtuálne sídlo, ak nechcete uvádzať svoje bydlisko v obchodnom registri.

On-line založenie eseročky je výhodnejšie ako na úrade

02.08.2019

Plusy a mínusy spoločnosti s.r.o. Založiť si spoločnosť s.r.o. má svoje výhody, ale aj nevýhody. Výhodou je to, že podnikateľ nemusí kryť prípadné riziká podnikania vlastným majetkom, viac »

Cena bytov v Bratislave stúpa aj napriek tomu, že ich je za posledných 15 rokov najmenej

31.07.2019

Analýzami realitného trhu sa zaoberá spoločnosť RealTuls, ktorá hlási v súčasnosti vážny nedostatok voľných nových bytov. Na bratislavskom trhu je momentálne najmenší počet voľných viac »

Predaj s. r. o. a s ním spojená zodpovednosť

22.07.2019

Je ten pravý čas na predaj s.r.o. a neviete, aké sú vaše povinnosti? Aby všetko prebehlo bez komplikácií a jednoducho, pripravili sme si pre vás prehľadné rady a informácie týkajúce sa prevodu viac »

nemecko, CHEMNITZ, polícia, súd, alaa, sýrčan

Za dobodanie Nemca v Chemnitzi má ísť Sýrčan na 9,5 roka do väzenia

22.08.2019 14:29

Prípad v meste neďaleko českých hraníc vyvolal rozsiahle demonštrácie, ktorých sa vo veľkom zúčastnili aj pravicoví radikáli.

pochod za Jána a Martinu, Trenčín

Žreb prisúdil Námestie SNP na výročie vraždy Kuciaka strane SaS

22.08.2019 14:27

Dva roky od vraždy novinára a jeho snúbenice si pripomenieme týždeň pred parlamentnými voľbami.

Veľký protikorupčný pochod

GRECO: Slovensko musí zlepšiť prevenciu korupcie v radoch politikov a polície

22.08.2019 14:08

Správa upozornila, že existuje niekoľko systémových nedostatkov, ktoré si vyžadujú naliehavú pozornosť.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Minimálny plat až 650 eur?

22.08.2019 13:33

Minimálna mzda by mala prudko vzrásť. Najsilnejšia vládna strana Smer totiž navrhuje najnižší plat pevne stanoviť ako 60 percent priemernej mzdy.

etuls

Založenie sro, založenie živnosti, virtuálne sídlo, vedenie účtovníctva, účtovníctvo Bratislava, ochranná známka, tvorba loga, SEO optimalizácia, tvorba web stránok, realitná kancelária,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 48824x
Priemerná čítanosť článkov: 939x

Autor blogu