Založ si blog

3. dôvody pre kúpu ready made spoločnosti

Slovenský podnikateľský trh je v niektorých odvetviach presýtený – môžeme sa baviť napr. o realitnej sfére, kde na sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti Vám stačí voľná živnosť. Preto Vám odporúčame nezaspať na vavrínoch a keď už ste sa rozhodli podnikať v akejkoľvek oblasti, odporúčame Vám nestrácať čas so založením s.r.o. ale kúpiť ready made spoločnosť. Ušetríte 2-3 týždne, tento čas môžete investovať do podnikania a na získanie konkurenčnej výhody.

Tento článok je venovaný ready made spoločnostiam. Čo sú ready made firmy ?

Ide o firmy, ktoré boli založené za účelom predaja konkrétnemu klientovi, ktorý potrebuje ihneď firmu a podnikať okamžite.

V nasledujúcich bodoch sa pozrieme na výhody ready made firiem. Možno Vás presvedčíme že kúpa s.r.o je pre Vás lepšie riešenie ako založenie s.r.o.

Rýchly podnikateľský štart

Najväčší benefit predaja ready made sro je expresný podnikateľský začiatok. Podnikať môžete ihneď, podľa vašej potreby. Jedine čo musíte je kontaktovať firmu, ktorá sa zaoberá predajom ready made firiem, a zaplatiť za firmu. Firma je už zapísaná v obchodnom registri aj s rôznymi predmetmi podnikania. Odpadáva Vám starosť s papiermi, ktoré sú spojené so založením spoločností.

Buďte rýchlejší ako konkurencia

Začínate podnikať s novinkou na trhu ? Poskytujete novú alebo netradičnú službu ? Začnite poskytovať túto službu ihneď a nečakajte kým Vás predbehne niekto s ready made firmou. Nezabúdajte na fakt, že konkurencia Vás môže predbehnúť za 2-4 týždne, ktoré by ste venovali založeniu spoločnosti.

ČAS sú peniaze

Toto príslovie je známe od doby, čo vznikli peniaze. Za 2 – 4 týždne môžete prísť v konečnom dôsledku o viac peňazí, ako keby ich investujte do kúpy ready made firmy. Peniaze ale nie sú všetko. Ušetríte kopec času.

Ready made s.r.o. neplatca dph nie sú finančne náročne, dajú sa zohnať už od 399€ vrátane DPH.

Ready made s.r.o platca dph cena začína už od 2 500€. Tieto spoločnosti ale sú aj s históriou.

Nezabudnite na fakt že k ready made firme budete potrebovať virtuálne sídlo, ak nechcete uvádzať svoje bydlisko v obchodnom registri.

Ochrana osobnosti – ako podať žalobu, judikatúra

09.03.2020

Ochrana osobnosti v rámci občianskeho práva Primárne je Ochranu osobnosti upravená v zákone č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších právnych predpisov (ďalej len „Občiansky zákonník“) v ustanoveniach § 11 a nasledujúce. Okrem Občianskeho zákonníka je ochrana osobnosti zakotvená aj v iných právnych normách ako napríklad Ústava Slovenskej [...]

Ako sa legálne dostať do USA

02.03.2020

Rozhodli ste sa, že práve tento rok je ten prelomový a chcete odisť za „veľkú mláku“, no neviete čo všetko sa od Vás vyžaduje, aké víza potrebujete a ako ich získať? Preto sme sa pre vás rozhodli pripraviť súhrn, čo všetko budete potrebovať k ich vydaniu a ako sa na ne prichystať z pohodlia domova. Ak riešite či potrebujete na vycestovanie do USA víza, tak [...]

Zakladanie firiem je na ústupe, príčinou sú ready made firmy

28.02.2020

Zakladanie firiem na ústupe, príčinou sú readymade firmy Stúpajúci dopyt po readymade firmách je zjavný. Príčin, pre ktoré si podnikatelia volia radšej kúpu hotových firiem ako zakladania vlastných je niekoľko. Prvou je rozšírenie tejto možnosti medzi verejnosťou . Od počiatkov predaja ready mades firiem prešlo už viac ako 10 rokov a za ten čas sa predaj ready mades [...]

Mondi SCP, Ružomberok

Výkonnejší kotol v ružomberských papierňach vraj zhorší ovzdušie. Spustili petíciu

03.10.2023 17:21

„Žijeme v dopravnom a ekologickom pekle. Obávame sa zhoršenia životného prostredia,“ komentuje plán výmeny starého kotla za podstatne výkonnejší mestský poslanec Ján Kuráň. Primátor hovorí o strašení.

Voľby 2023 / Volebná miestnosť /

Vo Vysokých Tatrách prišlo voliť viac turistov než domácich

03.10.2023 16:51

Vo Vysokých Tatrách odvolilo 4 064 voličov, z toho 2 089 na hlasovacie preukazy.

Voľby 2023, PS, Šimečka,

Šimečka: Nemáme žiadne červené čiary. Všetci chcú pokračovať v rozhovoroch

03.10.2023 16:00

Šimečka uviedol, že rokovania nenarazili na žiadnu požiadavku, o ktorej by sa nedalo ďalej rokovať.

Rusko mobilizácia protesty zatýkanie

Koľko Rusov reálne podporuje vojnu? Asi 10-15 percent, tvrdí prokremeľský sociológ

03.10.2023 16:00

Podiel presvedčených podporovateľov vojenskej agresie proti Ukrajine v Rusku je nižší než jej odporcov. V rozhovore pre agentúru RBK to priznal Valerij Fiodorov, šéf Celoruského centra pre výskum verejnej mienky.

etuls

Založenie sro, založenie živnosti, virtuálne sídlo, vedenie účtovníctva, účtovníctvo Bratislava, ochranná známka, tvorba loga, SEO optimalizácia, tvorba web stránok, realitná kancelária,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 90
Celková čítanosť: 297063x
Priemerná čítanosť článkov: 3301x

Autor blogu