Založ si blog

Benefity virtuálneho sídla

V tomto článku sa dozvieme, aké výhody poskytuje virtuálne sídlo podnikateľom. Pre malých podnikateľov sa stávajú pracoviskami rôzne miesta, ako napr. kancelária, montážna plošina vo výške, domáce prostredie, alebo co-workingové centrá. Častá predstava ľudí o tom, že podnikateľ pracuje výlučne zo svojho koženého kresla v kancelárii, kde dojednáva svoje biznisy a fajčí pri tom cigary nie je na mieste. Niektorí podnikatelia aj napriek tomu, že kancelárie nepotrebujú si ich prenajmú. Prečo je tomu tak, sa dozvieme v nasledujúcich riadkoch.

Každý podnikateľ potrebuje sídlo

To však neznamená, že každý podnikateľ potrebuje k výkonu svojej profesie aj kancelárske priestory. Niektorí majú svoje pracoviská na iných miestach než sú kancelária avšak každý z nich potrebuje mať zapísané sídlo svojej spoločnosti v obchodnom registri (OR). Nie však každý z nich má svoje vlastné priestory alebo nehnuteľnosť, ktorú by mohli využiť pre tento zámer. Preto si mnohí prenajímajú malú kanceláriu za účelom využitia jej adresy. Touto cestou sa však podnikatelia zbytočne pripravujú o svoje peniaze. Ideálnym riešením je v tomto prípade využitie virtuálneho sídla v Bratislave, ktoré Vám pomôže ušetriť peniaze.

Definícia virtuálneho sídla

Keď hovoríme o virtuálnom sídle, nemá to nič spoločné so sídlom na internete. Ide o reálnu budovu, ktorá je evidovaná na skutočnej adrese. Rozdiel je v tom, že podnikateľ si prenajíma iba adresu, nie reálnu budovu. Adresu si zapíše do OR ako sídlo svojej spoločnosti a o ostatné sa nestará. Naša spoločnosť Vám ponúka virtuálne sídla na prestížnych adresách v Bratislave za najnižšie ceny. Na adrese sa nachádza aj recepcia informujúca klienta o prebratí zásielky. Je možnosť v prípade doručenia zásielky ju naskenovať a zaslať Vám ju emailom ihneď. Zároveň je možné na tejto adrese prenájom konferenčnej miestnosti.

Benefity virtuálneho sídla

Kto v konečnom dôsledku ocení výhody virtuálneho sídla? Hlavne tí, ktorí majú v úmysle optimalizovať svoje náklady. Niekto šetrí na toneroch, iný majú offshore spoločnosti a niektorí prenajímajú virtuálne sídla. Túto službu ocenia aj zahraniční podnikatelia, ktorí pracujú z domu alebo v teréne a reálne kancelárske priestory nepotrebujú. Je to pre nich veľký benefit, pretože ak chcú mať svoje spoločnosti na Slovensku a svoje činnosti budú vykonávať práve zo zahraničia, postačí im práve virtuálne sídlo. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Naši odborníci Vám o tom povedia viac – https://www.etuls.sk/

Tradícia ochranných známok

22.01.2020

Tradícia používania označení slúžiacich na určovanie pôvodu výrobkov a služieb začala už v období staroveku, kedy sa určité označenia používali v spojitosti s keramickými, tehliarskymi viac »

Dôvody vedúce k výmazu ochrannej známky

21.01.2020

Kompetencie v konaní o výmaze ochrannej známky z registra má výlučne Úrad priemyselného vlastníctva. Úrad ochrannú známku z registra vymaže, ak v konaní začatom na návrh tretej osoby alebo viac »

Prechod zo živnosti na s. r. o.

20.01.2020

Podnikáte už dlhšiu dobu, a zaťažujú Vás čoraz vyššie odvody do zdravotnej a sociálnej poisťovne ? Mnoho našich zákazníkov sa zaujíma, ako môžu hladko prejsť z podnikania v rámci živnosti viac »

čínska reštaurácia, Laurinská ulica, Sólymos, incident

Polícia v centre Bratislavy riešila agresívneho muža. Bol to minister Sólymos

22.01.2020 23:04

V centre Bratislavy polícia riešila konflikt, pri ktorom agresívny muž vykrikoval, že je minister životného prostredia. Naozaj išlo o ministra Lászlóa Sólymosa.

Luigi Di Maio

Luigi Di Maio odstúpil z vedenia Hnutia piatich hviezd

22.01.2020 22:38

Hnutie je najsilnejšou stranou vo vláde premiéra Giuseppeho Conteho.

Španielsko počasie dážď sneh víchrica obete

Španielskom sa presúva krutá zimná búrka, usmrtila už najmenej deväť ľudí

22.01.2020 22:20

Medzi novonahlásenými mŕtvymi boli v stredu 49-ročný bezdomovec.

peniaze, bankovky, euro

MZ SR: Peniaze išli prioritne do nemocníc, ktoré liečia najvážnejšie prípady

22.01.2020 21:30

Aj menšie nemocnice sa môžu uchádzať o finančné prostriedky, a to z európskych fondov,mieni rezort.

etuls

Založenie sro, založenie živnosti, virtuálne sídlo, vedenie účtovníctva, účtovníctvo Bratislava, ochranná známka, tvorba loga, SEO optimalizácia, tvorba web stránok, realitná kancelária,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 74
Celková čítanosť: 91230x
Priemerná čítanosť článkov: 1233x

Autor blogu