Založ si blog

Benefity virtuálneho sídla

V tomto článku sa dozvieme, aké výhody poskytuje virtuálne sídlo podnikateľom. Pre malých podnikateľov sa stávajú pracoviskami rôzne miesta, ako napr. kancelária, montážna plošina vo výške, domáce prostredie, alebo co-workingové centrá. Častá predstava ľudí o tom, že podnikateľ pracuje výlučne zo svojho koženého kresla v kancelárii, kde dojednáva svoje biznisy a fajčí pri tom cigary nie je na mieste. Niektorí podnikatelia aj napriek tomu, že kancelárie nepotrebujú si ich prenajmú. Prečo je tomu tak, sa dozvieme v nasledujúcich riadkoch.

Každý podnikateľ potrebuje sídlo

To však neznamená, že každý podnikateľ potrebuje k výkonu svojej profesie aj kancelárske priestory. Niektorí majú svoje pracoviská na iných miestach než sú kancelária avšak každý z nich potrebuje mať zapísané sídlo svojej spoločnosti v obchodnom registri (OR). Nie však každý z nich má svoje vlastné priestory alebo nehnuteľnosť, ktorú by mohli využiť pre tento zámer. Preto si mnohí prenajímajú malú kanceláriu za účelom využitia jej adresy. Touto cestou sa však podnikatelia zbytočne pripravujú o svoje peniaze. Ideálnym riešením je v tomto prípade využitie virtuálneho sídla v Bratislave, ktoré Vám pomôže ušetriť peniaze.

Definícia virtuálneho sídla

Keď hovoríme o virtuálnom sídle, nemá to nič spoločné so sídlom na internete. Ide o reálnu budovu, ktorá je evidovaná na skutočnej adrese. Rozdiel je v tom, že podnikateľ si prenajíma iba adresu, nie reálnu budovu. Adresu si zapíše do OR ako sídlo svojej spoločnosti a o ostatné sa nestará. Naša spoločnosť Vám ponúka virtuálne sídla na prestížnych adresách v Bratislave za najnižšie ceny. Na adrese sa nachádza aj recepcia informujúca klienta o prebratí zásielky. Je možnosť v prípade doručenia zásielky ju naskenovať a zaslať Vám ju emailom ihneď. Zároveň je možné na tejto adrese prenájom konferenčnej miestnosti.

Benefity virtuálneho sídla

Kto v konečnom dôsledku ocení výhody virtuálneho sídla? Hlavne tí, ktorí majú v úmysle optimalizovať svoje náklady. Niekto šetrí na toneroch, iný majú offshore spoločnosti a niektorí prenajímajú virtuálne sídla. Túto službu ocenia aj zahraniční podnikatelia, ktorí pracujú z domu alebo v teréne a reálne kancelárske priestory nepotrebujú. Je to pre nich veľký benefit, pretože ak chcú mať svoje spoločnosti na Slovensku a svoje činnosti budú vykonávať práve zo zahraničia, postačí im práve virtuálne sídlo. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Naši odborníci Vám o tom povedia viac – https://www.etuls.sk/

On-line založenie eseročky je výhodnejšie ako na úrade

02.08.2019

Plusy a mínusy spoločnosti s.r.o. Založiť si spoločnosť s.r.o. má svoje výhody, ale aj nevýhody. Výhodou je to, že podnikateľ nemusí kryť prípadné riziká podnikania vlastným majetkom, viac »

Cena bytov v Bratislave stúpa aj napriek tomu, že ich je za posledných 15 rokov najmenej

31.07.2019

Analýzami realitného trhu sa zaoberá spoločnosť RealTuls, ktorá hlási v súčasnosti vážny nedostatok voľných nových bytov. Na bratislavskom trhu je momentálne najmenší počet voľných viac »

Predaj s. r. o. a s ním spojená zodpovednosť

22.07.2019

Je ten pravý čas na predaj s.r.o. a neviete, aké sú vaše povinnosti? Aby všetko prebehlo bez komplikácií a jednoducho, pripravili sme si pre vás prehľadné rady a informácie týkajúce sa prevodu viac »

pochod za Jána a Martinu, Trenčín

Žreb prisúdil Námestie SNP na výročie vraždy Kuciaka strane SaS

22.08.2019 14:27

Dva roky od vraždy novinára a jeho snúbenice si pripomenieme týždeň pred parlamentnými voľbami.

Veľký protikorupčný pochod

GRECO: Slovensko musí zlepšiť prevenciu korupcie v radoch politikov a polície

22.08.2019 14:08

Správa GRECO upozornila, že v súčasnosti existuje niekoľko systémových nedostatkov, ktoré si vyžadujú naliehavú pozornosť.

praca, zamestnanec, robotnik, stavba,

Minimálny plat až 650 eur?

22.08.2019 13:33

Minimálna mzda by mala prudko vzrásť. Najsilnejšia vládna strana Smer totiž navrhuje najnižší plat pevne stanoviť ako 60 percent priemernej mzdy.

Agrokomplex

Agrokomplex patrí poľnohospodárom. Na úrode sa podpísala klíma

22.08.2019 13:31

Vyše 650 vystavovateľov z 12 krajín sa predstavuje na 46. medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstave Agrokomplex.

etuls

Založenie sro, založenie živnosti, virtuálne sídlo, vedenie účtovníctva, účtovníctvo Bratislava, ochranná známka, tvorba loga, SEO optimalizácia, tvorba web stránok, realitná kancelária,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 52
Celková čítanosť: 48809x
Priemerná čítanosť článkov: 939x

Autor blogu