Založ si blog

Benefity virtuálneho sídla

V tomto článku sa dozvieme, aké výhody poskytuje virtuálne sídlo podnikateľom. Pre malých podnikateľov sa stávajú pracoviskami rôzne miesta, ako napr. kancelária, montážna plošina vo výške, domáce prostredie, alebo co-workingové centrá. Častá predstava ľudí o tom, že podnikateľ pracuje výlučne zo svojho koženého kresla v kancelárii, kde dojednáva svoje biznisy a fajčí pri tom cigary nie je na mieste. Niektorí podnikatelia aj napriek tomu, že kancelárie nepotrebujú si ich prenajmú. Prečo je tomu tak, sa dozvieme v nasledujúcich riadkoch.

Každý podnikateľ potrebuje sídlo

To však neznamená, že každý podnikateľ potrebuje k výkonu svojej profesie aj kancelárske priestory. Niektorí majú svoje pracoviská na iných miestach než sú kancelária avšak každý z nich potrebuje mať zapísané sídlo svojej spoločnosti v obchodnom registri (OR). Nie však každý z nich má svoje vlastné priestory alebo nehnuteľnosť, ktorú by mohli využiť pre tento zámer. Preto si mnohí prenajímajú malú kanceláriu za účelom využitia jej adresy. Touto cestou sa však podnikatelia zbytočne pripravujú o svoje peniaze. Ideálnym riešením je v tomto prípade využitie virtuálneho sídla v Bratislave, ktoré Vám pomôže ušetriť peniaze.

Definícia virtuálneho sídla

Keď hovoríme o virtuálnom sídle, nemá to nič spoločné so sídlom na internete. Ide o reálnu budovu, ktorá je evidovaná na skutočnej adrese. Rozdiel je v tom, že podnikateľ si prenajíma iba adresu, nie reálnu budovu. Adresu si zapíše do OR ako sídlo svojej spoločnosti a o ostatné sa nestará. Naša spoločnosť Vám ponúka virtuálne sídla na prestížnych adresách v Bratislave za najnižšie ceny. Na adrese sa nachádza aj recepcia informujúca klienta o prebratí zásielky. Je možnosť v prípade doručenia zásielky ju naskenovať a zaslať Vám ju emailom ihneď. Zároveň je možné na tejto adrese prenájom konferenčnej miestnosti.

Benefity virtuálneho sídla

Kto v konečnom dôsledku ocení výhody virtuálneho sídla? Hlavne tí, ktorí majú v úmysle optimalizovať svoje náklady. Niekto šetrí na toneroch, iný majú offshore spoločnosti a niektorí prenajímajú virtuálne sídla. Túto službu ocenia aj zahraniční podnikatelia, ktorí pracujú z domu alebo v teréne a reálne kancelárske priestory nepotrebujú. Je to pre nich veľký benefit, pretože ak chcú mať svoje spoločnosti na Slovensku a svoje činnosti budú vykonávať práve zo zahraničia, postačí im práve virtuálne sídlo. V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Naši odborníci Vám o tom povedia viac – https://www.etuls.sk/

Daňová povinnosť živnostníka a eseročky – fakturácia

07.10.2019

Rozdiel medzi eseročkou a živnosťou je hlavne v ekonomickej oblasti a to hlavne v dátume vzniku daňovej povinnosti. Daňová povinnosť spoločnosti s.r.o. vzniká vo vzťahu k dani z príjmu už viac »

Vhodný výber sídla firmy a obchodného mena

24.09.2019

Firma a jej obchodné meno Pri výbere vhodného obchodného mena firmy treba myslieť na to, aby už Vami vybraté meno neexistovalo, alebo aby už nebolo zapísané v obchodnom registri, pretože obchodné viac »

Zoznam orgánov verejnej moci – kam zájsť s verejnou listinou ?

17.09.2019

Apostilovanie úradných dokumentov na Slovensku vykonávajú určité úrady a orgány. V našej krajine nemáme stanovené jediné miesto, kde apostilovať daný dokument, ktorý je potrebný úradne viac »

Volkswagen Bratislava

Nemecký prepad vo výrobe áut cíti aj Slovensko

24.10.2019 05:00

Nástup ekologických vozidiel stojí za súčasným prepadom nemeckého aj slovenského automobilového priemyslu.

británia anglicko kamión telá migranti Grays weterglade polícia

V kamióne v Kente objavila polícia deväť ukrývajúcich sa migrantov

23.10.2019 22:13

V priemyselnom parku Waterglade v meste Grays v susednom grófstve Essex bolo v stredu v kamióne nájdených 39 tiel.

Izrael Reuven Rivlin  Benny Ganc

Izraelský prezident poveril zostavením vlády Bennyho Ganca

23.10.2019 21:22

Premiérovi Netanjahuovi sa pokus o zostavenie vlády nepodaril. Ak to nevyjde ani Gancovi, je pravdepodobné, že prezident vypíše nové voľby.

úrad ochrana oznamovateľov korupcia

Komisia ukončila výsluch uchádzačov na post šéfa protikorupčného úradu

23.10.2019 18:30, aktualizované: 18:44

Komisia musí podľa zákona zaujať k jednotlivým kandidátom stanovisko do 15 dní od ukončenia ich vypočúvania.

etuls

Založenie sro, založenie živnosti, virtuálne sídlo, vedenie účtovníctva, účtovníctvo Bratislava, ochranná známka, tvorba loga, SEO optimalizácia, tvorba web stránok, realitná kancelária,

Štatistiky blogu

Počet článkov: 56
Celková čítanosť: 58743x
Priemerná čítanosť článkov: 1049x

Autor blogu